starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Strona główna Kontakt Hala Sportowa Harmonogram egzaminów zawodowych - sesja Egzamin Maturalny - Formuła 2023 Aktualności Rekrutacja Historia szkoły Patron szkoły O szkole Stowarzyszenie Rozwój Osiemdziesiątki Dla ucznia i rodzica Dokumenty szkolne Klauzula RODO Klauzula monitoringu Klauzula dostępności Programy i Projekty Unijne Kącik pedagoga i psychologa Archiwum Linki zewnętrzne Gazetka szkolna Redakcja strony Plan lekcji Szkoły dla dorosłych Wersja kontrastowa

Szkolny Dyskusyjny Klub Książki

04-12-2023 12:34

A A A

30 listopada w naszej bibliotece odbyło się drugie spotkanie Szkolnego Dyskusyjnego Klubu Książki. Omawialiśmy przeczytaną książkę Remigiusza Mroza „Zaginięcie”. Remigiusz Mróz jest jednym z najpoczytniejszych polskich autorów młodego pokolenia. Napisał ponad 30 książek z różnych gatunków literackich, począwszy od serii kryminalnych, przez thrillery prawnicze i political fiction, aż do pozycji historycznych czy fantastyki.

„Zaginięcie” to thriller prawniczy. Już na pierwszych stronach czytelnik dowiaduje się o porwaniu, co rozbudza zaciekawienie i chęć poznania szczegółów. Po drodze sytuacja raz po raz ulega zmianie, a wątpliwości budzi zachowanie rodziców zaginionej dziewczynki, zwłaszcza na sali sądowej. Para prawników różni się w ocenie roli Szlezyngierów w zniknięciu dziewczynki i ta niezgodność będzie także rzutować na kolejne wydarzenia. A dziać się będzie sporo. Szkolny Dyskusyjny Klub Książki zachęca do przeczytania książki.

 Z okazji zbliżających się świąt w tym miesiącu SZDKK czyta  „Opowieść wigilijną” Karola Dickensa. Zapraszamy na spotkania, każdego, kto nie tylko lubi czytać, ale także chce porozmawiać na ciekawe tematy w miłej atmosferze.

                                                                                                                                                                            Biblioteka Szkolna Zaprasza

ZOBACZ GALERIE

powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew
154145 odwiedzin