XII POWIATOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY PT: ”BOŻE NARODZENIE W TWOIM OBIEKTYWIE”.

06-12-2023 12:11

Świętowanie czas zacząć ! Jak co roku w Mikołajki inaugurujemy obchodzenie świąt Bożego Narodzenia!

Z tej okazji świetlica szkolna Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego we współpracy z Powiatowym Zespołem Edukacji  oraz Starostwa Powiatowego, zaprasza do udziału w kolejnej – IX-  już edycji Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Boże Narodzenie w Twoim Obiektywie”, pod patronatem Dyr. Julii Jakubowskiej i Starostwa Powiatowego. Jest on kierowany do uczniów wszystkich szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu sochaczewskiego, pasjonujących się fotografią. Konkurs trwać będzie od  do 31.I.2024r. Regulamin Konkursu znajduje się na stronie internetowej ZSCKP oraz Starostwa Powiatowego  i jest dostępny w świetlicy ZSCKP ORAZ NA FB.

Przewidziano atrakcyjne nagrody! Zachęcamy do udziału w konkursie! Nie dajmy się ! Róbmy swoje!

Ewa Chaber- koordynator konkursu