Hej kolęda, kolęda! Hej kolędy to czas….

22-12-2023 08:05

Okres Bożego Narodzenia to czas niezwykły, związany z wieloma tradycjami.
W oczekiwaniu na ten czas uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Pauliny Pabiańczyk przygotowali jasełka.  Młodzież na podstawie biblijnego opisu przyjścia Jezusa na świat oraz tekstów literackich zabrała widzów w podróż sentymentalną. Zaprezentowali przed społecznością szkolną swoje talenty wokalne, taneczne i recytatorskie. Jasełka wywołały dużo pozytywnych emocji, wiele radości i uśmiechu na twarzach publiczności. Piękne stroje, kolędy i pastorałki oraz taniec sprawiły, że publiczność żywo reagowała, nagradzając wykonawców gromkimi brawami.
Wspólne kolędowanie sprawiło, iż świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim.