04-01-2024 14:01

W dniu 3.01.2024r. odbył się na hali MOSiR w Sochaczewie Powiatowy Turniej piłki koszykowej szkół ponadpodstawowych dziewcząt i chłopców.

Naszą szkołę reprezentowały drużyny:

- żeńska w składzie:

• Piotr Pietrzak – 5et
  • Bartosz Reczulski – 5et
  • Jakub Wąsowicz – 5et.

Chłopcy wygrali turniej zdobywając złoto i zakwalifikowali się do rozgrywek międzypowiatowych, które odbędą się w Komorowie po feriach zimowych.

Dziewczęta również zajęły medalowe miejsce zdobywając brąz.

Obie drużyny rozgrywały swoje mecze pod czujnym okiem p. Iwony Pakulskiej i p. Sławomira Dorywalskiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.