starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

Strona główna Kontakt Hala Sportowa Harmonogram egzaminów zawodowych - sesja Egzamin Maturalny - Formuła 2023 Aktualności Rekrutacja Historia szkoły Patron szkoły O szkole Stowarzyszenie Rozwój Osiemdziesiątki Dla ucznia i rodzica Dokumenty szkolne Klauzula RODO Klauzula monitoringu Klauzula dostępności Programy i Projekty Unijne Kącik pedagoga i psychologa Archiwum Linki zewnętrzne Gazetka szkolna Redakcja strony Plan lekcji Szkoły dla dorosłych Wersja kontrastowa

Poltrans szkoli uczniów ZS CKP

28-02-2024 09:10

A A A

23 lutego, z inicjatywy pani Karoliny Kossakowskiej nauczycielki przedmiotów zawodowych z branży logistycznej, odbyło się spotkanie uczennic i uczniów klasy 3ct i 4ct kształcących się w zawodzie technik logistyk z przedstawicielami firmy Poltrans  Sochaczew Sp. z o.o.– panem Sebastianem Przybylskim (członek zarządu), panią Anitą Kwiecińską (dział handlowy) i panem Damianem Stańczewskim (dział transportu międzynarodowego).

Firma Poltrans od 30 lat działa na rynku usług transportu kontenerowego i zapewnia profesjonalną obsługę transportowanych ładunków nowoczesnymi ciężarówkami. Podczas spotkania z młodymi adeptami branży logistycznej przedstawiciele Poltransu, którzy o transporcie kontenerowym wiedzą wszystko,  podzielili się swym bogatym doświadczeniem zawodowym i opowiedzieli o działalności firmy (od opracowania oferty przez handlowców, poprzez skoordynowanie procesu transportu towarów przez spedytorów aż do dostarczenia ładunku przez kierowców). Szczególnie interesujące były informacje na temat kontenerów morskich. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali i aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, które było dla nich swoistą lekcją przedmiotów zawodowych, podczas której ugruntowali wcześniej zdobytą wiedzę, a także uzyskali nowe informacje na temat branży, z którą wiążą zawodową przyszłość.

M.S., K.K.

ZOBACZ GALERIE

powiat sochaczew powiat sochaczew powiat sochaczew
154145 odwiedzin