Brąz dla Osiemdziesiątki w biegach przełajowych

03-10-2024 14:29

Początek października rozpoczął sportową rywalizację między powiatowymi szkołami ponadpodstawowymi. Na ,,pierwszy ogień poszły” sztafetowe biegi przełajowe. Młodzież Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego: chłopcy i dziewczęta – pokazała wolę walki i hart ducha, zawodnicy walczyli do końca, do mety. Obydwie reprezentacje szkoły zakończyły rywalizację na podium, zdobywając III miejsca i brązowe medale.

Skład ,,brązowych medalistek”

• Dorota Karbowiak – 1 ct
  • Oliwia Matyska – 2 al
  • Klaudia Jaczyńska – 3 w
  • Zuzanna Cieślak – 3 w
  • Karolina Majcher – 3 z
  • Zuzanna Pasek – 3 z

Skład ,,brązowych medalistów”

• Maksym Shcherbak – 1 ct
  • Adam Szatkowski – 2 bt
  • Jan Deszczyński – 2 bt
  • Franciszek Kliszcz – 2 bt
  • Adrian Czułek – 2 ft
  • Adam Baranowski – 2 wz

Gratulujemy zawodnikom, cieszymy się z ich sukcesów  i mamy nadzieję, że wszystkie reprezentacje w poszczególnych dyscyplinach sportu wrócą na tarczy.

I.P.