Integracja klas I

04-10-2024 16:45

Z końcem września klasy pierwsze udały się w podróż do Osady Puszczańskiej na wycieczkę integracyjną. Swoją przygodę rozpoczęliśmy w towarzystwie przewodnika, od zwiedzania Muzeum Kolei Wąskotorowej oraz poznania historii kolejnictwa w Polsce. Następnie udaliśmy się kolejką retro do Tułowic. Po leśnym spacerze i wysłuchaniu wielu ciekawostek przyrodniczych, wzięliśmy udział w specjalnie przygotowanych na tę okazję zabawach terenowych. Nie mogło zabraknąć również pikniku i ogniska, pieczenia kiełbasek oraz wspólnych rozmów i żartów. W cudownym nastroju, choć już nieco zmęczeni, udaliśmy się w drogę powrotną, którą dodatkowo umilił nam nasz przewodnik – pan Krzysztof, opowiadając ciekawe anegdoty. Dziękujemy za sympatyczną atmosferę i opiekę naszych nauczycieli. Mamy nadzieję, że to nie ostatnia taka wycieczka!
Uczniowie klas pierwszych