Organizacja egzaminu maturalnego 2021

29-04-2021 11:04

Uwaga Maturzyści!!!

Przypomnamy najważniejsze informacje dot. egzaminu maturalnego 2021:

• zabieracie ze sobą dowód osobisty, czarno piszący długopis, na matematykę linijkę, cyrkiel i obowiązkowo kalkulator prosty - nie będzie możliwości pożyczania w sekretariacie
  • jednorazowe rękawiczki, w których należy podpisać listę obecności i oddać arkusz po egzaminie
  • obowiązują również środki ochrony ust i nosa – maseczka
  • nie zabieracie ze sobą na salę egzaminacyjną żadnych przedmiotów, dziewczęta torebek, maskotek, itp.
  • nie wolno przynosić telefonu ani żadnego urządzenia telekomunikacyjnego, pod rygorem unieważnienia egzaminu.

Podczas trwania egzaminu maturalnego należy stosować się do Wytycznych dotyczących organizowania i przeprowadzania egzaminów w 2021 roku (w załączeniu).

Udostępnione są również plany budynku na pierwsze cztery dni egzaminu od 4 do 7 maja z zastrzeżeniem, że wchodzicie do szkoły tylko wyznaczonymi wejściami. Pozostałe egzaminy, mniej liczne, będą się odbywały w małej sali gimnastycznej.

Absolwenci sprzed kliku lat proszeni są o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły w celu uzyskania informacji o wejściach na egzamin maturalny w poszczególnych dniach sesji.

Anna Majcher

wicedyrektor