Rekrutacja uczniów LO!

28-03-2022 12:48

Uwaga uczniowie LO  – klasy III!

Rozpoczynamy rekrutację kandydatów do projektu 2021-1-PL01-KA122-SCH-000035468 pt. „Świadomy i bezpieczny w Internecie. Rozwój kompetencji cyfrowych uczniów Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie.

Proszę zapoznać się z Regulaminem rekrutacji i złożyć w sekretariacie szkoły formularz zgłoszeniowy załączony poniżej. TERMIN złożenia formularzy zgłoszeniowych 28 marca do 01 kwietnia 2022, formularze złożone po terminie nie będą rozpatrywane przez Komisję Rekrutacyjną.

Dyrektor Szkoły Julia Jakubowska