Rekrutacja Erasmus+

09-10-2024 13:37

Rozpoczynamy nowy projekt Erasmus+!

Z radością ogłaszamy rozpoczęcie nowego projektu praktyk zawodowych w ramach programu 2024-1-PL01-KA121-VET-000204432 realizowanego w ramach programu Erasmus+, w sektorze  Kształcenie i Szkolenia Zawodowe.

Projekt ten, finansowany przez Unię Europejską, oferuje naszym uczniom wyjątkową możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia zawodowego. Dzięki współpracy z francuskimi przedsiębiorstwami, uczniowie będą mieli okazję uczestniczyć w dwutygodniowych stażach zawodowych. Praktyki pozwolą na zdobycie wiedzy i nowych umiejętności, które są niezbędne w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy.

Staże są skierowane do uczniów klas III-V kształcących się w zawodach: technik budownictwa, mechanik, elektryk oraz logistyk/spedytor. To doskonała okazja dla naszych uczniów, by rozwijać swoje kompetencje zawodowe, osobiste i językowe, a także doświadczyć międzynarodowej atmosfery pracy.

Projekt jest finansowany przez Unię Europejską, dlatego udział w tym przedsięwzięciu jest całkowicie bezpłatny dla wszystkich zakwalifikowanych.

Planowany termin realizacji mobilności to: 03.11.2024 - 16.11.2024 r.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do śledzenia naszej strony internetowej i mediów społecznościowych, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami o projekcie.

W programie nie może brać udziału uczeń, który korzystał już z projektów Erasmus+.

Uwaga! Proszę uważnie przeczytać regulamin rekrutacji. Wydrukować Formularz rekrutacyjny, wypełnić, oddać do weryfikacji wychowawcy, który złoży podpis, jednocześnie zarekomenduje Wasze zgłoszenie. Następnie Formularz złożyć w sekretariacie szkoły do piątku.

Regulamin Rekrutacji VET 2024
Zał. 1 Formularz zgłoszeniowy